Topsector logistiek

Contact

Met suggesties en (project)ideeën, of voor meer informatie, kunt u mailen naar info@topsectorlogistiek.nl en voor informatie over aanbestedingen naar TsLogistiek@connekt.nl. Het TKI Dinalog kunt u mailen via info@dinalog.nl.

Bezoekadres:

Programmasecretariaat (Connekt)
Ezelsveldlaan 59
2611 RV  DELFT
015 251 65 65

TKI Dinalog
Bondspark
Graaf Engelbertlaan 75
4837 DS Breda
076 531 53 00

KvK voert het MKB loket Topsector Logistiek uit, waar u snel voorlichting krijgt en in contact komt met de juiste mensen. U kunt hen bereiken via telefoonnummer 088 585 2223. U ontvangt zo direct informatie en advies over bijvoorbeeld:

  • De verschillende groeikansen van de Topsector Logistiek en de mogelijke voordelen voor u;
  • Hoe u gebruik kunt maken van financieringsmogelijkheden voor het MKB, zoals de MKB-Innovatiestimulering Regio en Topsectoren (MIT);
  • Hoe en waar u internationaal kunt ondernemen en inspelen op de marktbewerkingsplannen van de Topsector Logistiek.

Per actie zijn hieronder de gegevens van de contactpersonen weergegeven:

NLIP: Michiel Haarman – michiel.haarman@nlip.org
Synchromodaal Transport: Jaco van Meijeren – jaco.vanmeijeren@tno.nl
Trade Compliance & Border Management: Albert Veenstra – veenstra@dinalog.nl
Service Logistiek: Jasper de Graaf deGraaf@dinalog.nl
Stadslogistiek: Herman Wagter – wagter@connekt.nl
Buitenlandpromotie: Arthur van Dijk – avdijk@tln.nl
Cross Chain Control Centers: Bas van Bree – vanbree@dinalog.nl
Vereenvoudiging Wet- en Regelgeving: Cor van Blijswijk – cor.van.blijswijk@minienm.nl
Human Capital Agenda: Yolande de Heus – yolandedeheus@gmail.com
Supply Chain Finance: Martijn Siebrand – siebrand@dinalog.nl
Kernnetwerk: Zuhal Gül – zuhal.gul@minienm.nl

Contactformulier

Velden met een * verplicht invullen

Routebeschrijving

Aanmelden voor Topsector Logistiek nieuwsbrief 2017

* = verplicht veld

© Topsector Logistiek